Tragjike në Durrës/ 20-vjeçari pi fostoksinë, vdes në aksident rrugës për në spital

Një 20 vjeçar ka tentuar ti jap fund jetës duke e vetë helmuar me fostoksinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit.

Sipas informacioneve 20-vjeçari i identifikuar si Gjon Debrozi, pasi ka pirë një sasi të konsiderueshme të fostokisnës, ka shkuar në kishë në fshatin Gramëz që të vdiste aty.

LEXO EDHE  Ishte vjedhur në Gjermani, gjendet në Shqipëri Lamborghini 250 mijë eurosh / Detajet e operacionit

Më pas ai ka lajmëruar familjarët e tij për këtë akt të rëndë që kishte ndërmarrë, por gjatë rrugës spital ai ka pësuar aksident me makinë dhe ka gjetur vdekjen./panorama/