Marvrajt nuk i ndahet tersi, ja çfarë i ka ndodhur në stërvitje

Pas transferimit nga Aris tek Ingolstadt, pritej që gjërat të shkonin mirë për Mërgim Mavrajn.

Megjithatë, duket se fati nuk është me futbollistin e Kombëtares sonë.

Loading...

Sipas informacioneve të bëra publike nga vetë klubi gjerman, qendërmbrojtësi ka pësuar një frakturë serioze në dorë dhe është detyruar të lërë stërvitjen.

LEXO EDHE  Lëkundet stadiumi! Italianët në alarmi për San Siro-n

32-vjeçari iu është nënshtruar ekzaminimeve mjekësore dhe madje ai ka kryer edhe një operacion të menjëhershëm.

Klubi ka bërë të ditur se nuk dihet rikthimi i tij në stërvitje, megjithëse ka siguruar se çdo gjë ka shkuar mirë.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here