FOTO/ Aksidentohet moderatorja e njohur e Top Channel

Pak orë më parë nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ moderatorja, Fjoralba Ponari ka zbuluar se ka bërë aksident me makinë.

Ajo ka përplasur makinën pas një shtylle, por fatmirësisht nuk është lënduar. Fjoralba e ka marrë situatën me sportivitet dhe menjëherë pas aksidentit ka dalë për të kaluar të fundjavën në një nga lokalet e kryeqytetit.

LEXO EDHE  FOTO +18/ E tradhton fustani, modeles shqiptare i del në shesh...

Moderatoren së shpejti do e shohim në ekranin e “Top Channel” në prezantimin e emisionit “E Diell” së bashku me disa prezantues të tjerë./revistawho

ImageImage