Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë

Një tjetër grabitje maskash të armatosura ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Grabitja e radhës, ka ndodhur në Thumanë të Krujës.

Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin nga Kukësi dhe i kanë rrëmbyer automjetin tip “Benz” me targa AA 046 TA.

LEXO EDHE  Po ndodh tani/ Rama shkon për miting, Gjirokastra e pret me protesta