Shpërthim i fuqishëm në qëndër të Parisit, ka të plagosur

Pak minuta më parë një shpërthim i fuqishëm në një furrë buke ka ndodhur në qëndër të Parisit. Si pasoj e shpërthimit dyshohet të kenë ngelur të plagosur 4 persona.

Të shumta janë fotot që kanë qarkulluar nga mediat sociale, në të cilat shihet se kati i parë i ndërtesës është shkatërruar. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një sulm terrorist apo incident.

matthieucroissandeau

@croissandeau

LEXO EDHE  Perverse/ Nëna dhe e dashura lesbike i presin penisin djalit 9-vjeçar dhe ...