Maksi Lopez zbulon prapaskenat interesante me Vandën: Më thërret gjithnjë kur nuk e ka Ikardin në shtëpi

Akuzat e ndërsjella ndërmjet Maksi Lopezit dhe Vanda Narës nuk kanë të mbaruar. Këtë herë është futbollisti argjentinas ai që sulmon ish-bashkëshorten e tij, duke zbuluar disa prapaskena interesante.

“Më merr gjithnjë kur burri i saj (Ikardi) ndodhet në grumbullim me skuadrën. Kërkon që të shkoj për të takuar fëmijët në rastet kur ndodhet vetëm.

vanda nara maksi lopez mauro ikardi

Unë dua vetëm të takoj fëmijët e mi, por nuk mund të shkoj, pasi nuk dua të bie pre e lojës së saj”, tregon Maksi Lopez për gazetën spanjolle “As”.

LEXO EDHE  Berisha poston foto me trupin muskuloz/ I tregon ish-gruas çfarë ka humbur

Vanda2

E menjëhershme ka qenë edhe replika e Vandës në profilin e saj në “Twitter”, ku shkruan: “Nuk ke asgjë tjetër për të bërë, por të flasësh vetëm për mua?!”