FOTO/ Rrjeti tallet me Edi Ramën

Tallja dhe ironia ndaj Edi Ramës nuk ndalet.

Rrjeti vazhdon të bëjë shaka e tallje me kryeministrin në lidhje me propozimin e Gent Cakajn si ministër i Jashtëm.

Me statuse dhe meme, rrjeti nuk është ndaluar asnjë moment me talljet për Ramën dhe Cakajn.

LEXO EDHE  Tuneli i drogës/ Kush janë shqiptarët e kapur për trafik narkotik në Itali (EMRAT)

Më poshtë keni disa prej fotove:

ImageImageImage