E mbani mend Gentën e Big Brother? S’keni për ta njohur kur ta shihni tani!

Genta Gjalpi ishte padyshim një personazh mjaft i diskutuar në Big Brother Albania.

Mirëpo, tashmë që kanë kaluar kaq vite, Genta nuk është ajo vajza që jemi mësuar ta shohim brenda shtëpisë së Big Brother.

LEXO EDHE  Ja si dukej Luana Vjollca 20 vite më parë (Foto)

Pamja e saj ka ndryshuar mjaft shumë. Flokët e gjata e kanë transformuar Gentën dhe vërtetë është vështirë ta njohim.