Aksidenti në Durrës, Policia jep detajet: Ja kush janë viktimat

Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur.

Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy këmbësorë (një burrë e një grua).

Dy personat, këmbësorë, janë përplasur për vdekje nga një makinë tip BMW me targa AA 835 BD.

Informacion paraprak

LEXO EDHE  Mbrojtën dekretin e Metës, lihen në burg protestuesit

Pak minuta me pare në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy shtetas këmbësorë (një burrë e një grua).

Shtetaset e aksidentuara me pasojë vdekjen në aksidentin e ndodhur në lagjen Nr. 17/1 janë  B. C., 56 vjeçe dhe S. C., 38 vjeçe.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.