Aksident i rëndë në durrës, trupat e viktimave ndodhen ende në rrugë

Një aksident i rëndë është shënuar në Durrës, më saktë në zonën e ish-kënetës.

Nga njoftimet paraprake bëhet me dije se viktimat janë burrë dhe grua.

Ata janë përplasur nga një automjet pranë një karburati.

LEXO EDHE  Rezervuan online një hotel luksoz me pamje nga deti, ajo që gjetën do t’ju befasojë

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë prerja e rrugës nga çifti automjetit.

Policia po heton ngjarjen.

/Boldnews.al/