Aksident i rëndë në durrës, trupat e viktimave ndodhen ende në rrugë

Një aksident i rëndë është shënuar në Durrës, më saktë në zonën e ish-kënetës.

Nga njoftimet paraprake bëhet me dije se viktimat janë burrë dhe grua.

Ata janë përplasur nga një automjet pranë një karburati.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë prerja e rrugës nga çifti automjetit.

Policia po heton ngjarjen.

/Boldnews.al/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here