VIDEO-FOTO/ U akuzua se po u shpërndante para studentëve, pedagogia Kuçana tregon si qëndron e vërteta

Sonte në darkë tek gazeta Tema është publikuar një lajm ku pedagogia Ilirjana Kuçana sipas tyre është duke u dhënë para studentëve.

Në fotografinë e publikuar shikohet ajo teksa po takon bashkëshortin e saj, Agron Xhafa.

Një një reagim ajo është shprehur:

“Mero baze ka bërë një shkrim sikur unë po shpërndaj lekë, ndërkohë unë kam qenë duke i marr para bashkëshortit për ti bërë një dhurat një studenti aktiv me rastin e ditëlindjes.Unë dhe bashkëshorti si kemi të ndara paratë”.

Kuçana u shpreh gjithashtu se nesër do të dorëzojë padi për shpifje.

Më poshtë keni edhe foto të tortës dhe momentin kur student Don Pjetri fik qirun.

Image

LEXO EDHE  Rama mbledh kryesinë, jep porositë për 30 qershorin/ Dokumentoni çdo incident, kush prek …