Shifër marramendëse/ Ja sa ka kushtuar xhaketa e Marina Vjollcës

Marina Vjollca është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetin social Instagram, ku ka mbledhur plot 1 milionë ndjekës dhe pozat e saj të shumta e veshjet plot stil tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, po bën xhiron e rrjetit foto e moderatores e veshur me një xhaketë Gucci. Faqja “Whattheyëearin” në Instagram ka publikuar shifrën marramendëse të xhaketës blu të Marinës.

LEXO EDHE  Modelja nxjerr vetëm pak të pasmet, babai ‘nxihet’ nga nervat: Boll me kaq (FOTO)

Ajo ka kushtuar plot 6845 euro, ndërsa syzet e të njëjtës firmë “Gucci” kanë kushtuar 750 euro.