Një ditë pas videos intime, Fifi i drejton kërkesën e ndjerë Florit: Më lër të…

Vetëm një ditë më parë kantautori shqiptar Flori Mumajesi publikoi një video ku shihej në momente delikate me këngëtaren e njohur si Fifi. Dyshja shiheshin teksa shkëmbenin puthje, prekje dhe  përqafime që shtonin dyshimet në lidhje me marrëdhënien që ka mes tyre.

LEXO EDHE  Gjendet e pa jetë ylli i filmave porno, vajza e një agjenti të CIA-s

Ditën e sotme Filloreta Raçi ka publikuar një foto ku shkruan: Më lër të marr frymë nga fryma jote! Mos vallë i drejtohet Florit kjo kërkesë kaq e ndjerë?!

Postim i bërë nga Fifi