Gazetari: Edi Rama merr vesh vetëm me gjuhën e forcës

Rama merr vesh vetëm me gjuhën e forcës, u shpreh gazetari Armand Shkullaku në një takim të organizuar ditën e sotme.

Takimi, i realizuar në formën e një tryeze të rrumbullakët me temë “MEDIA E LIRË, SHOQËRI E LIRË -RREZIKU i HESHTJES ME LIGJ”, u organizua nga Partia Demokratike dhe Fondacioni Gjerman KAS.

LIVE – Media e lirë, shoqëri e lirë – rreziku i heshtjes me ligj.

Gepostet von Partia Demokratike e Shqipërisë am Freitag, 11. Januar 2019

LEXO EDHE  Familjarëve të Admir Murajat i sekuestrohen 1.5 milion euro pasuri