FOTO/ Marrëzisht të dashuruar! Xhensila puth aktorin në sy të të gjithëve

Tashmë Xhensila dhe Besi janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar dhe ndër më të komentuara në media dhe rrjete sociale.

Familja e tyre është plotesuar tashmë dhe me ardhjen në jetë të vogëlushes Ajka.

Image

Mbrëmja e djeshme i ka gjetur Xhendilën dhe Besin në Korçë nga ku këngëtarja ka postuar disa foto që tregojnë sa shumë e dashuruar është me bashkëshortin.

LEXO EDHE  VIDEO/ Tahiri braktis politikën dhe i rikthehet muzikës, publikon këngën "Faleminderit për..."

Image

Xhensila shfaqet duke puthur Besin në buzë plot pasion, një veprim intim që ka vendosur ta ndajë me të gjithë fansat.

Image

Image