FOTO/ Ja si do të jetë moti në fundjavë

Sipas parashikimeve meteroologjike dita e nesërme do të sjellë kthjellimë në të gjithë vendin, e cila do të shoqërohet me rritje të lehtë të temperaturave. Dita e Diel do të sjell një rritje të konsiderueshme të temperaturave në të gjithë territorin e vendit.

LEXO EDHE  Në dorën e Kolegjit Zgjedhor/ Sot vendimi për 30 qershorin, mes presionit dhe …

Gjatë dy ditëve të ardhshme pritet që maksimalja të arrijë në 10 gradë celsius ndërsa temperaturat minimale.