FOTO/ E rëndë në Shkodër, banesa përfshihet nga flakët, digjet brenda e moshuara

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës pasi banesa ku jetonte një e moshuar është përfshirë nga flakët.

Sipas burimeve,  e moshuara Leje Bejtja 85-vjeçe e cila jetonte e vetme në këtë banesë ka humbur jetën si pasojë e asfiksimit dhe djegies.

LEXO EDHE  Kolegji Zgjedhor nis shqyrtimin e padisë për 30 qershorin

Në vendngjarje kanë mbërritur edhe forcat e zjarrfikëse si edhe efektivë të policisë.

Ende nuk bëhen të ditura shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë.