DOKUMENTI/ Rektorati i UT thirrje studnetëve: Kthejuni mësimit!

Rektorati i Universitetit të Tiranës i bën thirrje studentëve t’i japin fund protestës dhe t’i rikthehen procesit mësimor në fakultete.

Në një njoftim të nxjerrë këtë të premte, Rektorati i UT kërkon nga studentët të ulen në auditore, ndërsa njofton shtyrjen e afatit për shlyerjen e tarifës së studimeve.

LEXO EDHE  Sot vendimi hapjen e negociatave me BE/ Maqedonia pret datën, Shqipëria ...

Gjithashtu, Rektorati njofton edhe zëvendësimin e orëve mësimore të humbura për shkak të protestës.