Ditmir Bushati nuk jep dorëheqjen, reagon si ministër i jashtëm

Megjithë presionin e madh që ka nga Edi Rama për të dhënë dorëheqjen si ministër i Jashtëm, mjegullën që ka mbuluar sot gjithë ditën nëse ka dhënë dorëheqjen ose jo, duket se Bushati nuk po i bindet shantazhit të Ramës.

LEXO EDHE  Basha konferencë të jashtëzakonshme për mediat në orën 19:00! Ja për çfarë do flasë

Nuk po jep dorëheqjen dhe sapo ka reaguar si ministër i Jashtëm.

Ja për çfarë bëhet fjalë:

Image