Analisti Fatos Lubonja: Ngrihuni dhe rrëzojeni Edi Ramën (VIDEO)

Analisti Fatos Lubonja lëshon kumtin se Edi Rama duhet të rrëzohet. Në një lidhje direkte me skype në televizionin News24, ai ka deklaruar se kryeministri Edi Rama duhet larguar me çdo kusht nga pushteti dhe vetëm pasi të ketë ndodhur kjo gjë, mund të diskutohet për të tjerat.

LEXO EDHE  FOTO/ Tërmeti fshehu Ramën mes militantëve, ja si hyri në Përmet…