Detaje tronditëse/ Tre viktimat në Elbasan u qëlluan në sy të familjarëve

Boldnews.al mëson se dy prej viktimave Indrit Alibeaj dhe Arben Dylgjeri kanë qenë në shoqërinë e familjarëve të tyre në momentin kur janë ekzekutuar me breshëri kallashnikovi.

Në shoqërinë e tyre ka qenë edhe një shtetas turk, E.K. Në momentin e ngjarjes viktimat po udhëtonin me një automjet me targa italiane.

LEXO EDHE  FOTO/ Zgjedhjet e Ramës, ja për kë do votojnë qytetarët e Librazhdit…