“M’u afruan në prapaskenë”, Klaudia Pepa tregon përballjen me ish-bashkëshortin dhe Alba Hoxhën

Balerina shqiptare ka folur rreth takimit që pati me ish-bashkëshortin e aj Albi Nakon dhe të përfolurën si partnerja e tij akuale, Alba Hoxha. Klaudia tha se i takoi dhe i përqafoi.

Klaudia Pepa është cilësuar si një nga balerinat më të suksesshme shqiptare, e cila u shkëput nga vendlindja e saj për ta zhvilluar karrierën në Itali. Ylli i skenës është riktheyr sërish në Shqipëri teksa bashkëprezantoi festivalin e “Kënga Magjike”.

Në një intervistë për emisionin “Thumb”, Pepa tregon takimin me ish-bashkëshortin e saj Albi Nakon, të cilin pas ndarjes u shpreh se e konsideronte si vëlla të madh, dhe trupën e tij të baletit (mes tyre ndodhet edhe Alba Hoxha, e përfolura si si partnerja aktuale Nakos).

“Para disa ditësh isha me grupin e baletit, me Albën. Erdhën të gjithë të më takonin. Erdhi edhe Albi edhe Alba në prapaskenë. U treguan shumë të mirë, i putha i përqafova,”– tha Klaudia.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here