FOTO/ Rita Ora feston ditëlindjen prindërit e urojnë shqip

Këngëtarja shqiptare me famë botërore  Rita Ora ditën e sotme feston 28 vjetorin e saj.

Ajo ka marrë shumë urime nga miqtë dhe të afërmit e saj, por urimet që ranë më shumë në sy ishte ai i prindërve të saj.

Ata kanë zgjedhur rrjetet sociale për të shprehur urimet më të mira për vajzën e tyre.

Me foto nga fëmijëria e këngëtares, të dy ata kanë preferuar fjalë shqip për të uruar ditëlindjen e Ritës.

“Rita Pita HB zog’, shkruan nëna e saj Vera.

“Happy Birthday Girl. Shumë Urime. Love Babi”, shkruan i ati i këngëtares.

Image

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here