FOTO/ Chris Brown komenton në foton e Rihannës dhe fansat i kundërvihen

Rihanna dhe Brown kanë qenë në një marrëdhënie të ndërlikuar deri në vitin 2013 më pas nuk janë parë apo përfolur se janë duke u shoqëruar me njëri-tjetrin.

Mbrëmjen e kaluar, Chris lë një koment në foton ku këngëtarja shfaqet me të brendshme për të promovuar koleksionin e fundit dhe fansat nuk janë aspak të lumtur.

Image

Komenti i Chris i cili është nëj emoji i habitur ka irrituar fansat dhe e kanë kërcënuar atë duke i thënë ti qëndrojë larg Rihannës.

 

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here