Aktori njohur shqiptar është një kopje Kivanç Tatlitug

Ledion Zoi ishte sot në KafeIN me Flavion. Ai foli për shfaqjen e tij të re “Këmbëzbathur në park”.

Image

Komedia simpatike do të vihet në skenë në datat 1 dhe 2 dhjetor.

Duke folur për shfaqjen,teleshikuesit vunë re një ngajshmëri të madhe mes Ledionit dhe aktorit të njohur turk Kivanç Tatlitug.

Ata filluan ti dërgonin mesazhe gjatë transmetimit dhe ishte shumë e vështirë që biseda të kthehej sërish në temën e mëparshme.

Image

Image

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here