Durrës/ 32-vjeçarja i jep fund jetës

Një grua 32-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, duke u vetëhedhur nga kati i 7 i pallatit.

Ngjarjen e konfirmon edhe Policia Vendore, sipas së cilës, në lagjen nr. 5, dyshohet të jetë vetëhedhur hedhur nga kati i 7 i pallatit dhe ka gjetur vdekjen shtetësja D. Z., vjeçe 32.

Komisariati i Policisë Durrës

Më datë 18. 11. 2018, në lagjen nr. 5, dyshohet të jetë vetëhedhur hedhur nga kati i 7 i pallatit dhe ka gjetur vdekjen shtetësja D. Z., vjeçe 32. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here