Në datëlindjen e saj të 38-të, shihni FOTO më seksi të Kim Kardashian

Sot feston ditëlindjen e 38-të Kim Kardashian.

Që nga viti i kaluar ka edhe më shumë për të festuar, duke përfshirë investimet në dukje, selfiet seksi, zgjedhjet në stil si dhe shumë miq të famshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here