FOTO/ Tuna e kap burrin e saj të dehur, shikoni në çfarë gjendje është ai…!

Edhe çifti i famshëm i showbizit shqiptar, këngëtarja Tuna Sejdiudhe burri i saj Patris Berisha dhe kanë nisur pushimet.

Ndonëse shumë prej fytyrave publike kanë përfunduar pushimet kjo nuk vlen për Tunën dhe Patrisin

Ata janë duke kaluar kohë të mira së bashku në Turqi, të cilët në videon e fundit shihet se po argëtohen pafund.

Tuna ndau një moment të veçantë me ndjekësit, ku shfaq Patrisin të dehur dhe në mbishkrimin e fotos sqaron me këto fjalë: “Babi u deh”. Në këtë fotografi shikohet Patrisi duke kërcyer dhe duket mbajtur biberonin e Tianit në gojë.

Theksojmë se çifti janë shumë të ndjekur nga fansat në rrjetet sociale dhe çdo detaj nga jeta e tyre private zgjon interesim te publiku.

Tuna shënoi rikthimin e saj në muzikë këtë vit me projektin “Chonga”, pas një mungese të gjatë afro dy vjeçare në muzikë.

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here