Publikohet përgjimi i Alizotit: Më kanë ardhur me makinë të zezë më kanë çuar në prokurori

Deputeti i PD Ervin Salianji ka publikuar në Opinion në Tv Klan një video përgjim, ku deklaron se Fredi Alizoti tregon se si e kanë marrë dhe e kanë çuar në prokurori për ta shantazhuar.

“Tregohet se në kushte të lira pa asnjë pengesë, ky person tregon se  si Ardi Veliu e ka marrë më makinë dhe e ka kërcënuar dhe e ka shantazhuar dhe e ka blerë.  Taulant Balla e dinte se e ka takuar këtë persona. Video është bërë nga persona të panjohur që kanë biseduar”, tha Salianji.

“Erdhi vlla më mori në shtëpi. Ku je më tha se e kishte numrin e telefonit në prokurori. I thashë unë jam të lagja ka ardhur MB makinë e zezë më marrë më ka çuar në prokurori”, thotë Alizoti në video-përgjim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here