Denoncimet/ “Drejtori i dashuruar i Ahmetajt”, Berisha publikon mesazhin

Lexo edhe: EURO 2024/ “Lojtari i Turneut” dhe “Lojtari më i Mirë i Ri”, UEFA ndan çmimet Spanja kampione e Europës, kapiteni Morata ngre trofeun në qiellin e Berlinit Deputeti demokrat Sali Berisha vijon të pubulikojë në Facebook mesazhe të qytetarëve, të ardhura në adresë të tij. Paraditen e së martës Berisha ka publikuar një … Continue reading Denoncimet/ “Drejtori i dashuruar i Ahmetajt”, Berisha publikon mesazhin