FOTO/ Luana nuk ndalet! Tregon linjat bombastike, por paska edhe një tatuazh të veçantë

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto, ku shfaqet me vetëm rroba banjo në trup.

Në këtë foto ku ajo shfaqet në jaht duket më seksi dhe në formë se asnjëherë, ndërkohë që na tregon format e saj trupore.

Ditët e fundit kanë qenë shumë të nxehta, jo më kot shumë nga personazhet e njohur shqiptarë kanë përfituar për të marrë disa ditë pushimi larg vëmendjes mediatike. Duket se ajo është duke i shijuar pafund këto ditë dhe shpesh publikon foto për ndjekësit.

Por për një personazh si Luana, vëmendja nuk mungon kurrë, as në ditët kur ajo nuk e dëshiron aspak.

Mjafton një foto e publikuar prej saj për t’u kthyer në më të përfolurën e ditës.

Këtë herë nuk kanë tërhequr vëmendje vetëm linjat e saj perfekte të ekspozuara me rroba banjo, por edhe një tatuazh i vogël.

Pavarësisht se nuk dallohet mirë se çfarë simboli është, të gjithë po mundohen ta zbulojnë. Është  i përhershëm apo i përkohshëm as këtë nuk e dimë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here