Aksident në Vlorë, makina godet rëndë një fëmijë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Transballkanike në Vlorë.

Një automjet tip Toyota me targe AA633NF ka goditur një fëmijë.

Fëmija i moshës 3-4 vjeç ka qenë duke kaluar rrugën, i vetëm por është futur me shpejtësi në rrugë dhe drejtuesi i automjetit nuk ka mundur ta shmangë.

Fëmija ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Raportohet se shoferi e ka shoqëruar fëmijën në spital, dhe më pas është ndaluar nga policia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here