FOTO/ Françeska Jaçe del e zhveshur në ballkon, çmenden pushuesit në Dhërmi

Ish-banorja e Big Brother, aktualisht e njohur si modele sexy, Françeska Jaçe, ka ndezur sërish rrjetin me postimin e saj më të fundit.

Ajo ka zgjedhur këtë herë jugun e vendit për disa ditë  relaksuese. Fraçi ka dalë në ballkonin e hotelit ku qëndron krejtësisht nudo teksa mbulohet me çarçaf.

Françeska është një nga ish-banoret e Big Brother më të përfolura dhe më provokuese.

Kaq ka mjaftuar dhe në publikimin e saj kanë vërshuar komente nga më të ndryshmet prej fansave. Për të mos folur për ato, që ju ‘zënë sytë’ pushuesve që kanë zgjedhur të njëjtin destinacion dhe në të njëjtën kohë me Françin.

Gjithashtu ngrihet dhe pyetja, se kush ka qenë vallë personi, që i ka shkrepur këtë foto ‘vrastare’…!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here