Familjartët gjejnë vajzën të varur në banesë

Rreth orës 05:35, në fshatin Stan Karbunarë Lushnje, është gjetur nga familjarët dhe ka gjetur vdekjen e vetëvarur në një peme në oborrin e banesës shtetësja T.G, 17 vjeçe, njoftoi Policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here