E hënë, Dhjetor 17, 2018
Etiketimet Arta Marku

Etiketim: Arta Marku

Arta Marku firmos të tjera lëvizje në Prokurori, ja ndryshimet e...

Kryeprokurorja e Përkohshme vijon me ndryshimet në organin e akuzës. Mësohet se Arta Marku ka urdhëruar largimin e Anton Martinit nga drejtimi i Prokurorisë...

Zgjedhja e Arta Markut, mungesa e madhe në raportin e EURALIUS

Nga Boldnews.al Misioni i asistencës i Bashkimit Europian për Reformën në Drejtësi, EURALIUS, nuk ka preferuar që të përfshijë opinionin e dhënë për zgjedhjen e...

Marku takim me Vlahutin dhe Schutz, çfarë u diskutua për vetingun...

Marku ka zhvilluar një  takim të rëndësishëm me dy përfaqësueset kryesore të BE-së Ecuria e reformës në drejtësi dhe zbatimi i vettingut ka qenë në...

Nga Xhika te Frrokaj, Prokurorisë po i “pret shpata” vetëm nga...

Nga Boldnews.al Arrestimi i kryebashkiakut demokrat të Lezhës, Fran Frrokaj, është dëshmi e radhës së hetimeve selektive që po kryen Prokuroria nën drejtimin e Arta...

LAJMET E FUNDIT