VIDEO/ Ronaldo plot ‘klas’, shikoni çfarë i bën lojtarit të Interit

Ende nuk është zhbllokuar rezultati në super ndeshjen e javës së 15-të në Serie A ndërmjet Juventusit dhe Interit.

Në minutën e 8’ ishte Ronaldo i cili pas një veprimi “magjik” huton mbrojtësin kundërshtar dhe jep një krosim fantastik.

Dybala godet me kokë por topi përfundon jashtë kuadratit të portës.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *