Të gjithë e presin në ‘San Siro’, Ibrahimovic befason me këtë vendim!

Raportime kontradiktore vijnë nga Italia.

Kur të gjithë prisnin konfirmimin e Ibrahimovicit tek Milanit, tashmë gjërat pothuajse kanë ndryshuar pasi “bomberi” suedez ka vendosur që të qëndrojë te LA Galaxy, shkruan “Football-Italia”.

Veterani ka qenë i lidhur ngushtë me një kthim te “Rossonerët” ku i ishte premtuar një kontratë 6-mujore.

Por së fundmi një burim i mediave italiane raportojnë se gruaja dhe dy djemtë e Ibrahimovicit janë shumë të lumtur në Los Anxhelos dhe janë kundër rikthimit në Evropë.

Kujtojmë që sulmuesi aktualisht është duke fituar 1.5 milion dollarë në sezon.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *