VIDEO-LIVE/ Nis protesta tek Unaza e Re

Banorët e Astirit janë mbledhur sërish ditën e sotme për të protestuar në Unazën e Re, kundër prishjes së shtyp[ive të tyre pa u dëmshpërblyer.

Kjo është dita e 22-të që banorët e Astirit dalin në protestë. Ndërkohë që kësaj proteste i është bashkuar edhe kreu i opozitës Lulzim Basha si dhe deputetët e PD-së dhe LSI-së.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *