LAJMI I FUNDIT/ Makina del nga rruga, humbin jetën dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Fushë-Krujë.

Sipas raportimeve të para dy persona kanë humbur jetën kur një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në arë i përmbysur.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *