FOTO/ Përfshihet në flakë shtëpia e Kim Kardashian

Ylli i televizorit Kim Kardashian është detyruar të braktis shtëpinë e saj në Kaliforni për arsye të një shpërthimi të madh nga ku vendi u përfshi në flakë.

’Lutuni për Calabasas. Sapo u ktheva në shtëpi kisha një orë kohë që të paketoja gjërat për të evakuar shtëpinë tonë’ shkruan Kim në Instasrot-in e saj.

Me anë të një video të publikuar në instastory Kim tregon vendin e përfshirë nga flaka gjithashtu, ajo falënderon të gjithë zjarrfikësit që po luftojnë me flakët ezjarrit dhe lutet që gjithçka të shkojë mirë.

Image

Image

Image

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *