Pas 19 viteve ajo ka magjepsur sërish fansat e saj me puplat seksi të ‘Engjëllit’ të Victoria Secret, duke njoftuar edhe lamtumirën nga shtëpia më e famshme e veshjeve.

Duartrokitje dhe ovacione për modelen bukuroshe e cila përlotet duke cuar publikun në delir.

Brunia braziliane më sytë blu magjeps edhe një herë, jo vetëm me format seksi dhe të brendshmet tyl, por edhe për emocionin e sfilatës së saj të fundit në pasarelën e të brendshmeve.

Lamtumira e saj mbetet në kujtesë, dhe në një video Lima tregon karrierën e saj të gjatë me linjën e me të brendshmeve.
foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri