“Edi Rama në overdozë, humbet vetëdijen gjatë transmetimit live”

“Edi Rama humbet vetëdijen në transmetim live, është nën overdozë.”

Kështu shkruan ish-Kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar edhe një foto të Edi Ramës gjatë kohës që ai po fliste LIVE në ERTV.

Ja postimi i ish-Kryeministrit dhe FOTO

Kallam Deshtaku humbet vetedijen, overdoze!!! sb

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *