FOTO/ Georgina e Ronaldos bëhet bionde, shihni si duket

E dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez është bërë bionde.

Bukuroshja spanjolle dukej e mrekullueshme me ngjyrën e re të flokëve.

“U çmenda, u bëra bionde”, shkruan Georgina në Instagram. Modelja gati nuk njihej me ngjyrën e re të flokëve.

Në foton e publikuar, ajo ishte veshur e gjitha me të zeza dhe vërtetë shumë mirë.

Image

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *