Berisha: Bandat e krimit e mbajnë peng Ramën me videot e drogës

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka deklaruar se bandat kriminale kanë video që tregojnë kryeministrin Edi Rama duke pirë drogë.

Sipas tij Bajrajt, Avdylët por edhe Dritan Dajti i cili ende nuk ëhstë dënuar sot për vrasjen e 4 policëve, kanë video të Ramës i cili shihet duke pirë drogë.

“Avdylët mund të kenë edhe video me Ramën duke nuhatur (duke pirë drogë). Bajrajt dhe Avdylët kanë video të këtyre politikanëve. Kush e shtyu gjyqin e Dritan Dajtit me vite, Edi Rama, është skllav i tij. Edhe me atë ka video sa të duash. Rama ëhstë i filmuar duke marrë drogë, pse nuk e bën testin e drogës ai. Videoty nuk kanë dalë sepse ai nuk ka lënë konçension pa i dhënë atyre. Lidhjet e Ramës me Dritan Dajtin të mirënjohura. Ram,a i mori edhe Shullazin tahirt. Kush e rrahu Saimir Tahirin, më thoni pak “, deklaroi Berisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *