PAMJE +18/ A ka turp kjo vajzë? Shikoni çfarë bën në mes të rrugës

Ajo është një modele e njohur për sjelljet provokative dhe veshjen ekstravagante, por tani duket se i ka kaluar të gjitha kufijtë e sjelljes së mirë…

Bëhet fjalë për modelen braziliane, Ana Braga, e cila në mes të rrugës, është shfaqur tejet provokuese me zhveshjen e saj. Fotografitë janë publikuar së fundmi.

FOTOGALERI-KLIKO KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *