Ja cfarë dhurate i bën vetes Tayna

Rep-artistja Tayna, ia ka bërë vetes një dhuratë goxha të mirë.

Ajo e bleu një makinë dhe për këtë na njoftoi përmes Instagramit.

Artistja postoi një fotografi mbi të cilën shkroi ‘Bejbi im i lezetshëm’.

Tayna ka arritur të kapë famën e madhe pas bashkëpunimit me Don Phenom për këngën ‘Columbiana’ me pas me këngët solo të cilat i rezultuan tejet të suksesshme.

Projektet e saj kanë bërë që ajo të ketë shumë koncerte brenda verës dhe të marrë shuma goxha të mëdha parash.

E kjo makinë  erdhi pikërisht në kohën e duhur…

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *