FOTO/ Rita Ora plot ngjyra në Los Angeles

Rita Ora u shfaq plot ngjyra në emisionin Extra në Los Angeles të hënën.

Këngëtarja me origjinë shqiptare mbante veshur një fustan me ngjyra të ndryshme e të ndezura kur mbërriti në studion e Universal City.

Bukuroshja bjonde me shumë elegancë dhe finesë siguroi që të gjithë sytë të ishin drejt saj.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *