Rhian Sugden shijon muajin e mjaltit në Turqi (Foto)

U martua javën e kaluar në Turqi dhe Rhian Sugden, së bashku me bashkëshortin e saj, Oliver Mellor po e kalojnë muajin e mjaltit po në këtë vend.

Me bikini të bardhë, modelja angleze duket super në formë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *