“Air Albania” me emra poetësh, Kryemadhi: Rama as kopjacin s’e bën mirë, ja ku e ka vjedhur idenë…

Monika Kryemadhi ka bërë publike disa foto teksa tregon se Edi Rama idenë për të vendosur emrat dhe figurat e personaliteteve të shquar shqiptar në “Air Albania”, e ka “kopjuar” nga “Norwegian Air Shuttle”.

Norwegian Air Shuttle e kanë bërë më parë, në respekt të heronjve, shkrimtarëve të tyre. 

Ps. Ky edhe kopjacin s’e bën mirë”, ka shkruar Kryemadhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *