Penallti për PSG-në, shikoni ekzekutimin e Cavanit

Paris Saint-Germain ka shënuar golin e dytë dhe kryeson 2-0 përballë Saint Etienne

Në minutën e 49’ ishte Edison Cavani ai i cili shënoi nga pika e bardhë e penalltisë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *